Vijesti

Prirodoslovna lepeza za mlade znanstvenike - predstavljanje u Zadru, 18. svibnja 2016.

PRESS KONFERENCIJA U ZADRU

18. svibnja 2016. godine, u prostoru Gradske lože na Narodnom trgu u Zadru, održana je press – konferencija u povodu Ljetne škole biologije i kemije u sklopu projekta Prirodoslovna lepeza za mlade znanstvenike.

Prisutne je najprije pozdravio ravnatelj Gimnazije Vladimira Nazora iz Zadra koja je i domaćin Ljetne škole, profesor Rade Šimičević. Nazočnima se obratio i profesor Nenad Polondak, ravnatelj Gornjogradske gimnazije, a program Ljetne škole predstavila je voditeljica projekta, profesorica Magdalena Radočaj. Profesorica Radočaj predstavila je I dosadašnje aktivnosti među kojima su četiri održane edukacije za nastavnike i stručne suradnike partnerskih škola, Proljetna škola matematike i fizike u Senju, studijski posjet u Europski institut za nuklearna istraživanja CERN, dvije održane press – konferencije. Profesorica Radočaj najavila je i preostale projektne aktivnosti, među kojima su posjet znanstvenom centru Kopernik u Varšavi; EEE (energija, ekologija, engleski) škola u Zagrebu; završna press-konferencija u Zagrebu; nabava nove, suvremene opreme za partnerske škole za provedbu nastave iz prirodoslovnih predmeta; finaliziranje novih fakultativnih kurikuluma iz matematike, fizike, biologije i kemije te interdisciplinarnog predmeta EEE (energija, ekologija, engleski).

Press konferenciji su prisustvovali predstavnici lokalnih medija, uzvanici iz obrazovnih i kulturnih institucija grada Zadra te 30 sudionika Ljetne škole – učenici i njihovi profesori mentori.

objavio: Danijela Vukelić   datum: 24. 5. 2016.

stručno usavršavanje

ettaeduprijava

EMA - prijava

Priloženi dokumenti:
raspored sati 18-19.jpg

Raspored pisanih zadaća

290. obljetnica škole

Spomenica

« Siječanj 2019 »

Prirodoslovna lepeza

E-learning portal

Pro Po Li

PROmoacija Poduzetništva i Obrta među srednjoškolcima u LIčko-senjskoj županija

Poduzetništvo i obrtništvo je IN

Ispis statistike od 27. 1. 2014.