Rezultati županijskih natjecanja 2021./2022

Naši učenici i ove su godine ostvarili zapažene rezultate na županijskoj razini natjecanja:

- 3. ožujka 2022. rukometašice su, na turniru održanom u Senju, osvojile 1. mjesto i stekle pravo nastupa na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske, dok su mladići zauzeli drugo mjesto. Mentorica ekipa bila je Jelena Sokolić.

Djevojke: Dora Barbić, Lucija Biondić, Nika Šojat, Luna Janušić, Vida Medarić, Lucija Šolić, Anika Prpić, Matija Matijević.

Mladići: Paulo Janušić, Karlo Miškulin, Dorijan Ćosić, Roberto Prpić, Filip Marijanić, Matija Ugrinović, Kristiano Klić, Matej Biondić, Juraj Nekić, Saša Kljajić.

- 7. ožujka 2022. na županijskom Natjecanju iz geografije nastupili su gimnazijalci Barbara Devčić (u kategoriji drugih razreda) i Nikola Jurković (u kategoriji četvrtih razreda). Oboje učenika ostvarili su 1. mjesto. Mentor učenika bio je Juraj Majić.

- 10. ožujka 2022. održana je županijsko Natjecanje iz povijesti. Nastupio je učenik četvrtog razreda gimnazije Nikola Jurković i zauzeo 1. mjesto. Mentor učeniku bio je Silvije Šojat.

Istog dana održano je i Natjecanje u malom nogometu, naši mladići bili su 3. Mentorica im je bila Jelena Sokolić.

Ekipa: Vjeko Raguž, Ivan Šušnja, Karlo Miškulin, Duje Tomljanović, David Dabac, Matija Ugrinović, Roko Turkalj, Ivano Gorski, Božo Bulat, Dorian Katalinić.

- 15. ožujka 2022. na Vjeronaučnoj olimpijadi naša ekipa osvojila je 1. mjesto. Mentorica im je bila Ana Tomljanović.

Ekipa: Barbara Devčić, Nikol Škunca, Lucija Šolić, Sara Tomljanović

- 18. ožujka bili smo domaćin županijske Smotre LiDrano 2021. Školu su predstavljali Bojana Butorac, Barbara Devčić i Nikol Škunca (literarno stvaralaštvo), Bojana Butorac (dramsko stvaralaštvo). Za državnu razinu predložena je Bojana Butorac u obje kategorije literarno stvaralaštvo i dramsko stvaralaštvo. Mentorica učenika u literarnom stvaralaštvu bila je Jasmina Rebrović, a u dramskom stvaralaštvu Radica Turina.

– 30. ožujka 2022. na županijskom Natjecanju iz hrvatskog jezika nastupilo je petero učenika Ana Bacher, Aldo Nađ (u kategoriji prvih razreda), Barbara Devčić – 1. mjesto, Nikol Škunca – 3. mjesto  (u kategoriji drugih razreda) i Ema Tomljanović – 1. mjesto (u kategoriji četvrtih razreda). Mentorice učenika bile su Radica Turina i Jasmina Rebrović.

- 11. travnja 2022. na županijskom Natjecanju u odbojci nastupili smo u kategoriji djevojke i mladići. Djevojke su zauzele 3. mjesto, a mladići 4. Mentorica ekipa bila je Jelena Sokolić.

Nakon održane županijske razine natjecanja na državnu razinu pozvani su:

-Rukometna ekipa/djevojke

-Nikola Jurković – povijest

-Vjeronaučna olimpijada

-Bojana Butorac – LiDraNo (dramsko stvaralaštvo)

objavio: Danijela Vukelić   datum: 13. 4. 2022.