Korisnik:

Priloženi dokumenti:
P.R. Vitezovic.ppsx

Senj

Oproštaj s maturantima, šk. godina 2017./2018.

SRETNO DRAGI MATURANTI

26. lipnja 2018. godine iz školskih klupa ispratili smo ovogodišnju generaciju maturanata, učenika koji su nakon tri odnosno četiri godine završili svoje srednjškolsko obrazovanje.

Na završnoj svečanosti prigodne riječi i čestitke na ostvarenom uspjehu maturantima su uputili ravnateljica Škole Danijela Vukelić, razrednica IV. razreda opće gimnazije Radica Turina, razrednica III. razreda kuhara Blanka Lerga Zadražil te gosti gradonačelnik Grada Senja Sanjin Rukavina, predsjednik Matice hrvatske Ogranka Senj Mislav Bilović i predsjednica Kluba maturanata senjske gimnazije Branka Lončarić.

Najsvečaniji trenutak bio je proglašenje najuspješnijih učenika i dodjela nagrada. Nagrade tradicionalno dodjeljuju Škola, Grad Senj, Matica hrvatska Ogranak Senj i Klub maturanata senjske gimanzije.

Prve nagrade zaslužili su učenici za odličan uspjeh tijekom cijelog srednjoškolskog obrazovanja. U ovoj generaciji maturanata to su gimnazijalke

Patricia Bičanić

Anđela Orešković

i Tina Škrgatić.

Nagrade su im uručili ravnateljica Danijela Vukelić u ime Škole, gradonačelnik Sanjin Rukavina i Mislav Bilović u ime Matice hrvatske.

Odlukom Nastavničkog vijeća izabrana je i prigodnom nagradom nagrađena učenica generacije. Za učenicu generacije Nastavničko vijeće izabralo je Tinu Škrgatić - u programu opće gimanzije. Tini su nagrade uručile ravnateljica Danijela Vukelić i u ime Kluba maturanata senjske gimnazije gđa Branka Lončarić.

Ove godine školu završava 30 učenika, 14 u programu opće gimanzije, 12 tehničara za računalstvo i 4 učenika kuhara. Na kraju nastavne godine učenici su postigli sljedeći uspjeh: 27% s odličnim uspjehom, 23,3% s vrlodobrim uspjehom, 40% s dobrim uspjehom, 3,3% s dovoljnim uspjehom i 3,3% nije zadovoljilo.

Dok gimnazijalci čekaju rezultate postignute na državnoj maturi, učenici strukovnih programa svoje školovanje zaključili su obranom završnoga rada. Najuspješniji odnosno učenici koji su s odličnim uspjehom obranili završni rad su:

Goran Ahel, Dino Ahmičić i Antonio Kovačev - (tehničar za računalstvo)

i Matija Devčić i Marino Lončarić (kuhar).

"Naša sudbina nije zapisana u zvijezdama,
već u nama samima."

— William Shakespeare —

objavio: Danijela Vukelić   datum: 3. 7. 2018.

Sretan Božić i nova godina!

stručno usavršavanje

ettaeduprijava

EMA - prijava

Priloženi dokumenti:
raspored sati 18-19.jpg

Raspored pisanih zadaća

290. obljetnica škole

Spomenica

« Prosinac 2018 »

Prirodoslovna lepeza

E-learning portal

Pro Po Li

PROmoacija Poduzetništva i Obrta među srednjoškolcima u LIčko-senjskoj županija

Poduzetništvo i obrtništvo je IN

Ispis statistike od 27. 1. 2014.