Podjela završnih svjedodžaba i nagrada učenicima

"Ne idi onuda kuda staza vodi.

Radije kroči onamo gdje puta nema

i ostavi trag..."

Dana, 29. lipnja 2009. godine u školi je priređena svečanost podjele završnih svjedodžaba i nagrada učenicim koji ove godine završavaju srednjoškolsko obrazovanje i napuštaju đačke klupe.

Na završnoj svečanosti oprostili smo se s još jednom generacijom učenika. Prigodne riječi i čestitke na ostavarenom uspjehu učenicima su izrekli ravnateljica Škole Danijela Vukelić, nastavnici Ivanka Prpić, razrednica IV. razreda opće gimnazije, Bogdan Diklić, razrednik IV. razreda elektrotehničara, Ljiljana Vucelić, razrednica IV. razreda tehničara za računalstvo i Dunja Orlovac, razrednica III. razreda kuhara i konobara, te dr. Miroslav Prpić, zamjenik gradonačelnika Grada Senja i Mislav Bilović, predsjednik Matice hrvatske Ogranka Senj.

Nakon kulturno-umjetničkog programa kojeg su pripremili maturanti Kristijan Marenić, Jelena Tomljanović, Ana Sertić i Suzana Nekić, te učenice Katja Mataija, Ivan Prpić, Marija Lopac i Katarina Matković pod stručnim vodstvom profesorice Ivanke Prpić, razrednici su svojim učenicima podijelili završne svjedodžbe.

Ove godine srednju školu završava 59 učenika. 10 učenika je oslobođeno polaganja mature i završnog ispita. U prvom ispitnom roku maturi i završnom ispitu pristupilo je 39 učenika - 8 učenika je položilo s odličnim uspjehom, 9 učenika s vrlo dobrim uspjehom i 22 učenika s dobrim upsjehom.

Učenici koji su maturu / završni ispit položili s odličnim uspjehom

Monika Leka, Andrea Malinarić, Suzana Nekić, Ana Popović, Ivan Šimunić, Jelena Tomljanović, Ana Vrban  i Predrag Joskić

pohvaljeni su od Nastavničkog vijeća za odličan uspjeh, a Matica Hrvatska Ogranak Senj ih je prigodno nagradila - knjigom.

Škola je nagradila maturantice opće gimnazije Suzanu Nekić i Anu Sertić za doprinos u predstavljanju Škole u javnoj i kulturnoj djelatnosti.

Učenici koji su cjelokupno srednjoškolsko obrazovanje završili s odličnim uspjehom i oslobođeni su polaganja mature / završnog ispita odlukom Nastavničkog vijeća nagrađeni su knjigom:

Sandra Milinović

Ana Sertić

Ante Štokić

Ana Vukelić

Daria Vukelić

Željko Knifić

Kristian Marenić

Marin Badurina

Maja Knežević

Ivan Milinović

Ove učenike tradicionalno je knjigom nagradila Matica Hrvatska Ogranak Senj, te novčanom nagradom Grad Senj. Nagrade je u ime Matice hrvatske Ogranka Senj uručio g. Mislav Bilović, predsjednik, a u ime Grada Senja zamjenik gradonačelnika dr. Miroslav Prpić.

Odlukom Nastavničkog vijeća ove godine su izabrani  i nagrađeni učenici generacije. Kriterij za izbor najboljeg među najboljima bio je, pored odličnog uspjeha i uzornog vladanja, aktivnost učenika na natjecanjima i kulturnoj i javnoj djelatnosti škole, priznanja i nagrade, obajava radova, odnos prema radu, prema profesorima i kolegama u razredu.

Učenicima generacije proglašeni su:

Marin Badurina - u programu tehničara za računalstvo

Željko Knifić - u programu elektrotehničara

Ana Vukelić - u programu opće gimnazije.

Marina Badurina

Željko Knifić

Ana Vukelić

"Ne idi onuda kuda

staza vodi.

Radije kroči onamo

gdje puta nema

i ostavi trag..."

objavio: Božo Šimunić   datum: 6. 7. 2009.